Wózek a buty…

Wyobraźcie sobie, że zakup bliźniaczego wózka, to jak zakup JEDNEJ pary butów, w których będziecie chodzić przez następne nawet 3 lata… w jednej i tej samej w lecie, w zimie, po plaży, po mieście i po górach. Nie istnieją takie buty, które byłyby idealne na te wszystkie warunki, a jednak musimy je mieć, bo BEZ NICH nie wyjdziemy z domu….

Jeżeli mielibyśmy sobie wybrać takie buty, to z pewnością, jak najlepiej dopasowalibyśmy je do swoich stóp, a tu przecież musimy wziąć pod uwagę nie tylko swoje ale i czyjeś (i to podwójne) małe stópki…

Jak zatem wybrać buty, które będą wygodne przez trzy lata codziennego użytkowania? Czy jest  w ogóle możliwe, żeby jedna para butów była dobra na zimę i na lato, jednocześnie wygodna na szybkie zakupy w galerii i na spacer po lesie? Raczej trudno sobie wyobrazić, że takie buty istnieją, a nawet jeżeli tak, to nie szczędzilibyśmy na nie pieniędzy.

Zanim kupilibyśmy te jedne, jedyne buty upewnilibyśmy się,że są odpowiednio lekkie, a z drugiej strony wystarczająco solidne, żeby nie trzeba ich było łatać u szewca, (nie mamy wszak drugiej pary na zmianę).  Chcielibyśmy, żeby dobrze chroniły przed mrozem w zimę, ale jednocześnie aby przepuszczały powietrze w upalne lato. Marzyłyby nam się buty, które łatwo wkładają się na nogę, których nie trzeba wiązać, ani zapinać. Ideałem byłyby buty z grubą podeszwą, ale równocześnie na tyle lekką i przewiewną, żeby nie męczyła stopy.

Kiedy mamy bliźniaki MUSIMY mieć dobry, funkcjonalny,praktyczny i poręczny wózek, bo inaczej NIGDZIE nie wyjdziemy… tak jak nie wyjdziemy bez butów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *