O mnie

Gdy moi chłopcy skończyli pierwszy rok uznałam, że powinno istnieć miejsce stworzone wyłącznie dla rodziców bliźniąt (lub wieloraczków). Tak w kwietniu 2010 roku powstało „Bliźniacze Szczęście”, sklep gdzie każdy przyszły i obecny rodzic bliźniaków będzie się czuł zrozumiany, wysłuchany i obsłużony zgodnie z oczekiwaniami.

Bez zbędnego i długiego przekopywania się przez sklepowe półki u nas znajdziecie wiele niezbędnych w wychowywaniu bliźniąt przedmiotów.

Chętnie odpowiem na każde pytanie dotyczące oferowanych przez nas towarów. Rozwieję każde wątpliwości dotyczące wózka bliźniaczego opierając się na własnym doświadczeniu, jako użytkowniczka tego typu „pojazdów”. Doradzę i pomogę optymalnie dobrać wózek do warunków użytkowania oraz zasobności portfela.

Zapraszam i zachęcam serdecznie do obejrzenia osobiście różnych modeli wózków bliźniaczych wystawionych w sklepie stacjonarnym. Nie polecam kupowania „kota w worku”! Nie każdy wózek który pięknie wygląda na zdjęciu równie dobrze się prowadzi, warto przekonać się o tym samodzielnie przed zakupem.